Schody

  • Konstrukcja: stopień-podstopień ZETA
  • Balustrada: stal szlachetna poręcz drewniana
  • Drewno: dąb naturalny patynowany

 

Schody firmyMarchewka Schody - Podłogi - Wnętrza” MS-52 zrobione z drewna to model, który z pewnością ucieszy oko wielbicieli stylu vintage.

 Do wykonania tego modelu schodów użyto najwyższej jakości, starannie dobranego polskiego drewna z dębu naturalnego. Taki rodzaj tworzywa ma to do siebie, że jest niezwykle trwały i odporny na zarysowania. Jego dużą zaletą, jest to, że drewno jest stosunkowo łatwe w utrzymaniu oraz w konserwacji. Model MS-52 został dodatkowo pokryty patyną. Dzięki takiemu zabiegowi drewno wydaje się być bardziej szlachetne. Poza walorami estetycznymi drewno patynowane ma również wyższą odporność na czynniki zewnętrzne.

Ten model schodów drewnianych ma konstrukcję stopień-podstopień ZETA, inaczej zwaną dywanową. Jest to prosta, nieprzytłaczająca wnętrza forma, która doskonale podkreśla piękno dębu naturalnego. Ze stylem schodów doskonale komponuje się balustrada. Jest to połączenie pięknej stali szlachetnej z drewnianą poręczą.

Schody MS-52 od firmy “Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza” będą idealną ozdobą pomieszczenia utrzymanego w starym stylu. Świetnie komponują się z bielą oraz z surowością cegieł.

 

Powrót do góry